agroma
 
VARI

MENU:

Silniki HONDY - najlepszy wybór

W 1928 roku, kiedy Soichiro HONDA otwierał swój pierwszy warsztat zajmujący się produkcją motocykli oraz części do silników, nikt jeszcze nawet nie przypuszczał jak wielkie będzie to miało znaczenie dla światowej technologii. Przez całe swoje życie, Soichiro wkładał energię oraz duszę projektanta w ciągły rozwój. Zaskakiwał i fascynował ludzi perfekcyjną konstrukcją wykonywanych przez siebie silników. W 1953 roku, HONDA zdecydował się zaoferować swoje produkty szerokiej grupie klientów. Dziś HONDA oferuje państwu duży wybór maszyn technicznych, którego głównym elementem jest silnik HONDY. Od konkurencyjnych produktów odróżnia go ogromna niezawodność, moc, jakość, niezwykle niskie zużycie paliwa i dbałość o środowisko, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne. W chwili obecnej, HONDA jest największym producentem silników spalinowych na świecie. W roku 2006 wyprodukowano ponad 20 milionów silników! Właśnie z powodu wyżej wymienionych zalet oraz wieloletniego doświadczenia w produkcji samochodów i motocykli postanowiliśmy połączyć jakość silników HONDY z solidnością i tradycją firmy VARI. Po wielu wymagających testach zaczęliśmy montować w naszych maszynach wyłącznie silniki HONDY, które zapewniają doskonałą jakość. Ktoś mógłby zapytać: co tak naprawdę może być rewolucyjnego w silnikach do kosiarek? Otóż jest to jedyny na świecie tej klasy silnik OHC używany przez najlepszych producentów z uwagi na niepodważalne zalety.

Jakość silników można łatwo opisać w kilku punktach:
  • łatwy start
  • niskie zużycie paliwa - niewielka szkodliwość dla środowiska
  • wysoki moment obrotowy
  • łatwa obsługa
  • zredukowany poziom emisji hałasu
  • najniższa emisja spalin
  • pełna 5-letnia gwarancja na sprzęt z silnikami HONDY
silnik HONDY
poziom emizji spalin silników HONDY
w porównaniu z EURO II
(standardy europejskie)
silnik HONDY
porównanie momentuów obrotowych
silników o mocy 4,5 KM
silnik HONDY
pierwszy silnik
z roku 1953
    współczesny
model silnika

Miernik mocy VARI dokładnie mierzy aktualne parametry pracy silnika i rejestruje również jego czas pracy w minutach co umożliwia planowanie wszelkich przeglądów serwisowych a jednocześnie pokazuje rzeczywiste godziny pracy silnika lub maszyny.

Miernik mocy VARI jest szczególnie polecany do wszystkich jednocylindrowych, dwu- lub czterosuwowych silników spalinowych, ale może być również stosowany do kosiarek, małych traktorów, traktorów ogrodowych, wycinaczy krzewów, odśnieżarek, pługów rotacyjnych, przenośnych generatorów prądu, silników niewielkich łódek, odkurzaczy ogrodowych, przecinarek asfaltu i innych maszyn silnikowych.

Miernik mocy VARI jest wyjątkowo łatwy w instalacji, bezpośrednio po podłączeniu urządzenie jest gotowe do działania. Aparat zawiera dwa akumulatory litowo-jonowe zapewniające niezwykle długi czas działania. Miernik może być zamontowany na dwóch śrubach lub przymocowany za pomocą taśmy. Trzy lub cztery pętle kabla wokół cewki zapłonowej zapewniają odpowiednie możliwości operowania miernikiem mocy VARI.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Pracujemy od poniedziałku do piątku do 9:00 -17:00 i niektóre soboty od kwietnia do czerwca.

Agroma Biuro Pruszków Oddział Poznań
Pruszków ul. Przejazdowa 21A
tel. 22 758 78 95
fax 22 728 41 16
ul. Świerzawska 10
tel. 61 872 60 34
fax 61 662 18 08